Besøk til Skihallen SNØ

Stålentreprenør
Den norske Stålgruppen og Industrigruppen Stål og Fasade (IGS) avholdt felles arrangement 27. august med besøk til Skihallen SNØ på Lørenskog. Dagen startet med en omvisning av Skihallen SNØ, verdens største kombinerte helårsarena for langrenn og alpint.

Etter lunsj var det faglig seminar med presentasjoner av leveranser til Skihallen SNØ og presentasjon av Uavhengig kontroll av prosjektering og utførelse ved Nicolas Neumann fra Multiconsult med etterfølgende diskusjon.

Deretter avholdt Den norske Stålgruppen sitt styre- og årsmøte med gjester fra IGS. Formann Frede Sørbøe og de øvrige styremedlemmer ble gjenvalgt. Så avholdt IGS sitt tradisjonelle Sommermøte med gjester fra Stålgruppen tilstede. Det var mange interessante saker på dagsorden på begge møtene. Etterpå var det anledning til å gå en skitur eller stå på slalåm i skihallen, noe som mange gjorde. Dagen ble avsluttet med en meget hyggelig middag i Oslo.